How To Use Hektaş Akıllı Asistan For Your Pc – Windows and Mac

1.2.0

  • Payment
The easiest way to install Hektaş Akıllı Asistan for PC is by using the most powerful and reliable Android emulator like NOX APK player or BlueStacks. For Windows 10, Windows 8, Windows 7, computers, and MacOS, all Android emulators are compatible with Hektaş Akıllı Asistan.Hektaş Akıllı Asistan uygulamasıyla, üreticilerin, arazide karşılaştıkları hastalıkları cep telefonlarının kameraları aracılığıyla en hızlı şekilde tespit etmeleri, hastalıkla ilgili en doğru bilgileri almaları amaçlanmıştır. Hektaş Akıllı Asistan sayesinde sadece mahsulün fotoğrafını çekerek hastalığı tespit edebilen üreticilere, aynı ekrandan hastalığa yönelik en uygun bitki koruma ürünü önerisi sunulmakta ve uygulamanın ne zaman ve nasıl yapılması gerektiği gösterilmektedir. Uygulama, üreticilerin zamandan tasarruf etmelerini, doğru bilgiye ve ürüne kolay ve hızlı ulaşmalarını, yapay zeka ile geliştirilen son teknolojilere uyum sağlayıp dünyadaki rakipleriyle rekabet edebilmeleri amaçlanmıştır.
Download
3.6/5 Votes: 86
Developer
--
Version
1.2.0
Updated
August 6, 2020
Requirements
5.0 and up
Size
30M
Get it on
Google Play

aReport this app

Description

Hektaş Akıllı Asistan uygulamasıyla, üreticilerin, arazide karşılaştıkları hastalıkları cep telefonlarının kameraları aracılığıyla en hızlı şekilde tespit etmeleri, hastalıkla ilgili en doğru bilgileri almaları amaçlanmıştır. Hektaş Akıllı Asistan sayesinde sadece mahsulün fotoğrafını çekerek hastalığı tespit edebilen üreticilere, aynı ekrandan hastalığa yönelik en uygun bitki koruma ürünü önerisi sunulmakta ve uygulamanın ne zaman ve nasıl yapılması gerektiği gösterilmektedir. Uygulama, üreticilerin zamandan tasarruf etmelerini, doğru bilgiye ve ürüne kolay ve hızlı ulaşmalarını, yapay zeka ile geliştirilen son teknolojilere uyum sağlayıp dünyadaki rakipleriyle rekabet edebilmeleri amaçlanmıştır.
Mobil uygulama, bütün sebze ve meyvelerde görülen tüm hastalıkları kapsamaktadır. Yapay zeka kullanılarak geliştirilen uygulamanın hastalık tespitindeki doğruluk oranı yüzde 96’ya kadar çıkmaktadır. Uygulamada yer alan karekod okuyucu ile üreticiler bitki koruma ürünlerindeki karekodları okutarak ürünlerinin orjinalliğini kontrol edebilmektedir. Üreticiler bu özelliği kullanarak daha sonra uygulamaya eklenecek ek hizmetlerde kullanabilecekleri krediler kazanacaktır.
Uygulamada ayrıca, uygulamayı kullanan üreticilerin bulundukları lokasyon bilgisine göre geçmişe yönelik hava durumu bilgilerinin yanı sıra anlık ve sonraki günlere yönelik hava durumu bilgilerine ulaşılabilmektedir.
Uygulama sadece bilgilendirme amaçlı olup, tespit edilen hastalıklar ve önerilen bitki koruma ürünleriyle ilgili yetkin bir ziraat mühendisine danışılması önerilmektedir.
Uygulama hakkında her türlü istek, şikayet, öneri ve sorunlar için akilliAsistan@hektas.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

This article explains how to install Hektaş Akıllı Asistan on a Windows PC and MacBook

Install Hektaş Akıllı Asistan software for PC with the most powerful and reliable Android emulator like NOX APK player or BlueStacks. All Android emulators are compatible with Hektaş Akıllı Asistan on Windows 10, 8, 7, computers, and Macs.

  • Install the emulators below from the official sites.
  • The best emulator can be found here: Bluestacks; or as an alternative, Nox player.
  • Log in to your Google account through an Android emulator.
  • On Google Play, you can download Hektaş Akıllı Asistan. Find it by searching.
  • Under the Hektaş Akıllı Asistan logo, choose the install option.
  • Now, Enjoy!

What's new

Borsa ve Hal Fiyatları Eklendi
Hava Durumu Geliştirildi
Kullanım İyileştirmeleri Tamamlandı
Profil Fotoğrafı Özelliği Eklendi Read more Collapse

Images

Download links

Download